הקמה וניהול אתרי אינטרנט

המומחים שלנו לעיצוב וחוויית משתמש, יקימו עבורך אתר ופלטפורמות
נוספות שיהווו נכס תדמיתי, עסקי ושיווקי, המוכוון במדויק לקהל לקוחותיך.

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית דפי נחיתה

עיצוב רספונסיבי

הקמת חנויות אונליין

עיצוב לרשתות החברתיות

Website Strategy

מי קהל היעד שלך, ומה יידרש כדי למשוך את תשומת ליבו ברגע שיכנס לדף הבית שלך? אנו שוקלים בקפידה את ההצטלבות בין היעדים העסקיים וצרכי הקהל שלך כדי לקבוע אסטרטגיה דיגיטלית שמתאימה לך.

Website Design

אנו יוצרים את המראה והתחושה המלאים של האתר שלך. מהגישה הספציפית למותג לתמונות, גופנים וצבעים ועד לפריסה של אלמנטים חזותיים וטקסטואליים, אנו מביאים את החזון שלך לחיים בעיצוב האתר. 

Responsive Website

את כל חוויית המשתמש ועיצוב האתר אנו נמיר לכל סוגי המסכים – מובייל, טאבלט וכמובן מחשב. מרבית הגולשים משתמשים בטלפון כדי לגלוש באתרים, לכן חשוב לדאוג שחויית הגלישה ועיצוב האתר יותאמו לגלישה בטלפון בכדי לא לפגוע באפקטיביות האתר שלך. 

UI/UX

אנו נגלה את הפוטנציאל הגלום בהצלחת הפרויקט ונהפוך את השימוש באתר שלך לפשוט וידידותי. נבין את ההשלכות הקוגניטיביות והרגשיות המתרחשות אצל המשתמש בזמן השימוש במוצר ונמקסם את התחושות החיוביות שיש לגולש באתר שלך. נשלב את האפקטים הטובים, תמונות, איורים והנפשות, כדי לספר את הסיפור שלך וללכוד את תשומת לב הגולש,  באופן שימושי ומעשי עבור הלקוח שלך.

Website Development

פיתוח האתר מבוצע על מערכת WordPress, המערכת הפופולארית ביותר כיום בעולם. מדובר במערכת קוד פתוח המאפשרת לנו לבנות לך את אתר בהתאמה אישית לפי האיפיון שנערוך. בתום בפרויקט תיערך הדרכה לעניין ניהול המערכת.

SEO

בזמן פיתוח האתר אנו שמים דגש על קידום אורגני של האתר. ברמת היררכיית האתר, תגיות, תמונות, קישורים ועוד. אתר יפה, מקצועי ומרשים – לא שווה דבר אם איש אינו מגיע אליו…

מחקרים מראים כי 15 השניות הראשונות מספיקות כדי לקבל רושם ראשוני בפגישה פיזית, בתחום הדיגיטל המסר צריך לייצר אפקט תודעתי בקרב המשתמשים תוך שניות בודדות. אני נטע שאול, מומחית לדיגיטל ברנדינג, המנהלת את פעילות הנכסים הדיגיטליים ב-DBM, כולל אסטרטגיה, הקמה, תפעול, עיצוב וחוויית משתמש, בהתאם ליעדים של לקוחותינו. במציאות בה כ-7 מיליון ישראלים גולשים מדי יום באינטרנט בזמן ממוצע של כ-12 שעות ביום, מגרש המשחקים האינטרנטי נחשב למשאב מרכזי לקידום אינטרסים, ובאמצעות מיתוג חכם, שפה עיצובית מדויקת וממשק פשוט ויעיל, אנו ב-DBM מתחייבים למצב גם את הפלטפורמה הדיגיטלית שלך כנכס רב השפעה ועוצמה.

נטע שאול, מומחית לדיגיטל ברנדינג בעלת סטודיו Brandzilla