יחסי ציבור

בניית אסטרטגיה תקשורתית חכמה המוכוונת לתכתיבי המציאות החדשה ופיצוח תחומים מורכבים, הם יתרונות בולטים שלנו כחברת בוטיק

DBM הוקמה בשנת 2008 כחברת בוטיק, מתוך מטרה לסייע לגופים לקדם את האינטרסים שלהם בזירה התקשורתית. המודל שמניע אותנו בכל ההליך התקשורתי, בניית מדיניות תקשורתית אינטיליגנטית שתחזק את ערכי המותג של לקוחותינו בשוק ותשפיע על קהלי היעד במדיה המסורתית והדיגיטלית, באמצעות מהלכים יצירתיים ומסרים חכמים. כיום משרדינו מספק מגוון שרותים המוכוונים ליעדים האסטרטגיים של לקוחותינו, כאשר יחסי הציבור, קשרי העיתונות, והייעוץ התקשורתי מצויים בפעילות הליבה.  

שוק יחסי הציבור רווי באלפי חברות שכל אחת מתמחה בתחומים אלה ואחרים. כחברת בוטיק אצלנו כל הלקוחות אסטרטגיים, שותפים לדרך, ואנו מפעילים את כל הכלים שיש ברשותנו כדי לסייע להם לגדול, לצמוח ולהתרחב. במציאות בה תחום יחסי הציבור נחשב לפלטפורמה המרכזית לחדירה לתודעת הציבור, המהלכים שאנו מובילים עוברים חשיבה מרחבית בטרם יוצאים לפועל, במטרה לזהות האם וכיצד הם ישפיעו על הקהלים. אנחנו אוהבים אתגרים ונחשבים לאחד המשרדים הבודדים בישראל, המתמחה בפיצוח תחומים מורכבים והנגשתם לציבור ביצירתיות המאפיינת אותנו. כשותפים לדרך שלך, DBM תספק גם ליווי אישי 24/7, ותהווה עבורך פלטפורמה מיטבית לחיזוק הפעילות שלך בשוק.    

העובדה כי מציאות הקורונה הובילה לאתגרים בשווקים, מחייבת זניחת ההרגלים המסורתיים לטובת פעילויות אינטליגנטיות המוכוונות לתכתיבים החדשים. כחברת בוטיק אנו ערוכים לשינויים אלה עם פתרונות אפקטיביים המעצימים את לקוחותינו בגישה יוזמת, יצירתית ודיסקרטית המאפיינת את משרדינו. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות יועצי תקשורת מיומן, זריז ויצירתי שמשימתו לייצר עבורך הרבה פעולות יחסי ציבור מהר וביעילות, תוך ראיית התמונה הרחבה ובהתאם לאקלים התקשורתי. 

עקרונות DBM

  • גישה יוזמת ויצירתיות
  • אסטרטגיה פשוטה וחכמה
  • ערך מוסף אמיתי ללקוח
  • ליווי צמוד 7/24
  • שקיפות, אמינות ודיסקרטיות

קשרי עיתונות

ניהול משברים

ייעוץ תקשורתי

בניית תכנית אסטרטגית

שירותי דוברות

קמפיינים

התפיסה הכלל עולמית בה “רק  החזקים שורדים” קיבלה טלטלה בשנתיים האחרונות, וסביר להניח שגם אתם נחשפתם לגופים שדווקא הכפילו את הכנסותיהם בתקופה זו. המשותף לגופים אלה הוא היכולת שלהם להתנהל ביצירתיות, גמישות מחשבתית המוכוונים לתכתיבי המציאות, וכחברת בוטיק התנהלות זו מהווה נדבך מרכזי בפעילותנו השוטפת, המאפשרת לנו להניע מהלכים אפקטיביים המשפיעים על קבלת החלטות.